Views: 2791
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ
ТА НАВЧАННЯ МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Щорічний міжнародний рецензуємий збірник наукових праць
Видається з 2019 року
ISSN 2708-4809
Збірник публікує всі статті з використанням відкритої ліцензії CC BY-NC-ND
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ
МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Міжнародний періодичний збірник наукових праць
за загальною редакцією В. П. Бабича, О. М. Хвостиченка
Випуск 7 — 2025
Духовно-інтелектуальне виховання і навчання молоді в ХХІ столітті : міжнар. період. зб. наук. пр. / за заг. ред. В. П. Бабича, О. М. Хвостиченка. Харків : НДВП «Інтелект-Експрес-Капітал», 2025. Вип. 7. ___ с. ISSN 2708-4809
Шановні колеги!
Запрошуємо до публікації ваших наукових праць у VII випуску Збірника.
У новому випуску збірника передбачається чотире розділа:
- Теоретичні засади духовно-інтелектуального виховання та навчання.
- Методологія духовно-інтелектуального виховання та навчання.
- Психологічні та інші аспекти духовно-інтелектуального виховання та навчання.
- Практика духовно-інтелектуального виховання та навчання.
Плануєма дата публікації Збірника — 3.01.2025.
Основні вимоги до оформлення та обсягу статей:
Форми участі у Збірнику: тези обсягом 3-5 сторінок; стаття обсягом 7-15 сторінок; підрозділ обсягом 20-35 сторінок друкованого тексту А4 шрифтом Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1,5, поля 20-20-20-10 (праворуч) — без урахування службової інформації, анотації, ілюстрацій та списка використаних джерел.
Мови матеріалів — українська, англійська, німецька (можливі інші за замовленням).
Індексація: кожен матеріал отримує DOI, Збірник індексується в IndexCopernicus, Google Scholar.
Всі автори отримують Авторський сертифікат в електронному вигляді.
Структура:
1. На початку статті вказуються: розділ Збірника, УДК, назва статті (великі літери, шрифт — напівжирний); прізвище й ініціали автора(-ів) (шрифт — напівжирний); науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності); посада, місце роботи (навчання); заклад освіти (інший), місто, у якому він розташований, країна, — все англійською і потім українською мовами; ORCID автора (співавторів); e-mail, контактний телефон; кількість екземплярів друкованих видань збірника, якщо замовляються; тип матеріалу (тези, стаття, прідрозділ).
2. Анотація обсягом не менш 1800 зн. та ключові слова англійською й українською мовами (шрифт — курсив).
3. Основний текст статті (може бути двома мовами — оригіналом та додатково англійською): актуальність теми, огляд попередніх досліджень теми, мета дослідження, основні результати дослідження, висновки та перспективи подальших досліджень. Посилання в тексті оформлювати у квадратних дужках, наприклад, [3, с. 56], де перша цифра означає порядковий номер у списку використаних джерел, друга — номер сторінки.
4. Список використаних джерел (не менше трьох, до 10) у порядку посилання має бути оформлений згідно з ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
Кожен автор має право подавати декілька матеріалів.
Файл зі статтею у форматі редактора Ms Word має у назві містити номер розділу збірки та прізвище автора (одного з співавторів, наприклад: «3=Прізвище ІП.doc»), а файли ілюстрацій після прізвища — номер: «3=Прізвище=рис-1.jpg».
Публікація наукових праць здійснюється після рецензування (подвійне сліпе).
Матеріали приймаються до 10 листопада 2024 року.
Свої матеріали Ви можете надсилати на адресу zbirnikdivo21@gmail.com або головному редактору Олександру Миколайовичу Хвостиченко e-mail: syshan4@gmail.com (тема листа: «Тези Прізвище І. П.»).
Внесок за публікацію одного матеріала — 150 грн. За цей внесок Ви отримуете DOI на статтю, особистий авторский сертифікат та первинну допомогу редактора.
Друк. Орієнтовна вартість одного друкованого примірника збірника — 400 грн.
Редакція Альманаха бажає Вам високого творчого потенціалу та наукового натхнення!
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ
МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Міжнародний періодичний збірник наукових праць
за загальною редакцією В. П. Бабича, О. М. Хвостиченка
Випуск 6 — 2024
Духовно-інтелектуальне виховання і навчання молоді в ХХІ столітті : міжнар. період. зб. наук. пр. / за заг. ред. В. П. Бабича, О. М. Хвостиченка. Харків : НДВП «Інтелект-Експрес-Капітал», 2024. Вип. 6. 200 с. ISSN 2708-4809
У збірнику розглянуто ціннісні орієнтири духовно-інтелектуального виховання та розвитку якостей особистості в сучасних умовах. Розкрито особистісні та соціальні детермінанти духовно-інтелектуального виховання і навчання в системі неперервної освіти. Проаналізовано історичні та порівняльні аспекти в теорії і практиці духовно-інтелектуального виховання й навчання. Акцентовано на практичній значущості розвитку духовно-інтелектуального потенціалу суб’єктів освітнього процесу. Розраховано на науковців, педагогів, здобувачів загальної середньої та всіх рівнів вищої освіти, методистів, управлінців, громадську спільноту, батьків.
Подивитись зміст Збірника та ознайомитись з його статтями можна в книзі, або в таблиці нижче знайти автора, назву статті та відкрити окремий файл статті. Зміст Збірника — на початку книги, алфавітний перелік авторів з посіланням на їх матеріали — на прикінці.
Подивитися Збірник в цілому:
Перелік статей з посиланнями на їх тексти:
№ Тема статті та автори
Розділ І. ОРИГІНАЛЬНІ СТАТТІ
- Концептуальні антропологічні підходи у визначенні методології гуманістичного виховання
та духовно-інтелектуального розвитку молоді. Столяренко О. В., Столяренко О. В. - Загальні підходи щодо формування морального освітнього стандарту. Хвостиченко О. М., Трусей Л. Г.
- Структурно-компонентний аналіз феномена «духовність» в аспекті розвитку творчих здібностей молодших школярів. Котик Т. М.
- Розвиток комунікативної культури як основа духовно-інтелектуального виховання у сучасній освіті. Пищик О. В.
- Духовно-інтелектуальний аспект здоров’я учасників освітнього процесу. Вознюк О. В., Дубасенюк О. А.
- Міждисциплінарний підхід до розуміння духовно-інтелектуального розвитку здобувачів вищої освіти. Бабко Н. М.
- Управління часом як складова життєтворчості в системі духовно-інтелектуального виховання та навчання. Хвостиченко О. М., Трусей Л. Г.
- Особистісно-еґалітарний підхід до проблеми духовно-інтелектуального виховання майбутніх фахівців Нової української школи. Кікінежді О. М., Василькевич Я. З.
- Формування духовних цінностей майбутніх вчителів біології та основ здоров’я під час навчання у закладі вищої освіти. Мехед О. Б.
- Методологічні особливості інтеграції біологічних знань та етичних понять в освітньому процесі. Степанюк А. В., Бак В. Ф.
- Духовна криза й ціннісні орієнтації молоді сучасної України. Дзюба Т. С., Похилюк О. М.
- Звичка як об’єкт духовно-інтелектуального виховання та навчання. Хвостиченко О. М., Трусей Л. Г.
- Формування моральних цінностей здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до вимог ринку праці. Пахомов І. В.
- Духовна парадигма творчої особистості в теологічній моделі світосприйняття.
Васильєва Л. Ю.
Розділ ІІ. ТЕЗИ ОРИГІНАЛЬНИХ СТАТЕЙ
- Організація дистанційного навчання в контексті впровадження Нової української школи.
Волошина О. В., Максимишена К. А. - Проблеми об’єктивного оцінювання рівня знань здобувачів вищої освіти під час проведення
комп’ютерного тестування у системі Moodle. Мандражи О. А. - Формування духовно-інтелектуальної особистості на основі національно-патріотичного
виховання в позашкільній освіті. Білоус В. Р. - Формування цифрової компетентності викладачів в сучасних умовах.
Заріпов Р. Р., Заріпов А. Р., Симоненко М. Ю.
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ
МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Міжнародний періодичний збірник наукових праць
за загальною редакцією В. П. Бабича, О. М. Хвостиченка
Випуск 5 — 2023
Духовно-інтелектуальне виховання і навчання молоді в ХХІ столітті : міжнар. період. зб. наук. пр. / за заг. ред. В. П. Бабича, О. М. Хвостиченка. Харків : ВННОТ, 2023. Вип. 5. 468 с. ISSN 2708-4809
У збірнику розглянуто ціннісні орієнтири духовно-інтелектуального виховання, розвиток духовно-інтелектуальних якостей особистості в умовах співробітництва та інклюзії. Розкрито особистісні та соціальні детермінанти духовно-інтелектуального виховання та навчання у системі безперервної освіти. Проаналізовано психологічні, історичні та порівняльні аспекти в теорії та практиці духовно-інтелектуального виховання та навчання. Наголошено на практичній значущості розвитку духовно-інтелектуального потенціалу суб’єктів освітнього процесу.
Розраховано на вчених, педагогів, методистів, управлінців, здобувачів різного рівня вищої освіти, здобувачів загальної середньої освіти, громадську спільноту, батьків.
Подивитись зміст Збірника та ознайомитись з його статтями можна в книзі, або в таблиці нижче знайти автора, назву статті та відкрити окремий файл статті. Зміст Збірника — на початку книги, алфавітний перелік авторів з посіланням на їх матеріали — на прикінці.
Подивитися Збірник в цілому:
Перелік статей з посиланнями на їх тексти:
№ Тема статті та автори
Розділ І. Теоретичні основи духовно-інтелектуального виховання і навчання
- Мислетворчість як ключ до опанування мистецтвом життєтворчості.
Бабич В. П., Хвостиченко О. М. - Духовно-інтелектуальне виховання особистості: філософсько-етичні аспекти.
Столяренко О. В., Столяренко О. В., Магас Л. М. - Категорії «дух» і «духовність» як основоположні аспекти для реалізації духовно-інтелектуального виховання.
Ходанич Ю. М. - Духовне виховання здобувачів вищої освіти: напрямки, цінності, перспективи.
Добридень А. В. - Елементи системного підходу до методології духовно-інтелектуального виховання і навчання щасливої особистості.
Бушнов В. В., Кривич А. І. - Доля людини, як напрямок духовно-інтелектуального виховання та навчання особистості.
Хвостиченко О. М., Трусей Л. Г. - Синтез духовності та інтелекту: нові підходи до освіти.
Левицька А. І. - Освітній потенціал філософії у світлі здоров’язбереження студентської молоді в умовах психосоціальних викликів сьогодення.
Добридень О. В.
- Толерантність як фундаментальна цінність гуманістичної педагогіки.
Волошина О. В., Семенюк І. В. - Психолого-педагогічні засади формування патріотичних цінностей як складової соціокультурної компетентності молодших школярів.
Котик Т. М. - Ціннісні орієнтації як елемент життєвої перспективи особистості здобувача вищої освіти.
Щепова Д. Р. - Духовно-інтелектуальне виховання здобувачів освіти у контексті дистанційного навчання.
Пищик О. В. - Теоретичні основи духовно-інтелектуального виховання і навчання.
Бабенко І. В. - Особистісні детермінанти розвитку духовно-творчої активності дітей дошкільного віку.
Шулигіна Р. А. - Підготовка майбутніх фахівців до розвитку емоційного інтелекту у дітей дошкільного віку.
Прибора Т. О., Кириленко А. О. - Плекання еґалітарної особистості в контексті духовно-інтелектуального виховання.
Кізь О. Б. - Імідж сучасного вчителя початкових класів.
Хвостик А. А., Смолянюк Н. М. - Медична освіта за сучасними стандартами.
Коновалова Н. В., Ковтун О. В., Гузун С. А., Гузун О. В. - Модель формування емоційного інтелекту майбутнього лікаря.
Наливайко Н. А., Романенко А. В. - Проблеми духовно-інтелектуального виховання лікарів-інтернів за спеціальністю «анестезіологія та інтенсивна терапія».
Кравець О. В., Єхалов В. В., Пилипенко О. В. - Короткозорість як наслідок фабінгу.
Венгер Л. В., Коновалова Н. В., Єпішева С. М., Іваницька О. В.
Розділ ІІ. Методологія духовно-інтелектуального виховання і навчання
- Методичні рекомендації щодо формування судьби в системі духовно-інтелектуального виховання та навчання.
Хвостиченко О. М., Трусей Л. Г. - Сучасний погляд на педагогічні ідеї Марії Монтессорі.
Небитова І. А. - Забезпечення духовно-інтелектуального розвитку майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти за умов дистанційного навчання.
Шикиринська О. В. - Методологічні засади підготовки магістрів-психологів до викладацької діяльності.
Норенко І. Ю. - Формування духовних цінностей майбутніх медичних працівників під час навчання у ЗВО.
Мехед О. Б., Дейкун М. П. - Біоетика як елемент морального та професійного виховання студентів-медиків.
Кравченко В. Ю. - Формування духовно-інтелектуального освітнього середовища у вищому військовому навчальному закладі.
Мірошніченко В. І. - Роль педагогічної технології у духовно-інтелектуальному вихованні і навчанні.
Cапрунова О. Г.
- Виховання моральних цінностей у молодших школярів.
Гуріна С. С., Смолянюк Н. М. - Взаємодія школи і сім’ї молодших школярів для формування їх духовно-моральних якостей.
Блудова Ю. О., Онікієнко К. В. - Прийоми духовно-інтелектуального виховання і навчання здобувачів загальної середньої освіти.
Масюк Г. І., Масюк О. М. - Онлайн освіта. Плюси та мінуси.
Діордій К. В. - Вплив етичних цінностей на розвиток розумових здібностей молодших школярів на уроках математики.
Імбер В. І., Поплавська А. В. - Інтерактивні технології навчання на уроках у початковій школі.
Алексєєва Н. Р., Смолянюк Н. М. - Перспективи духовно-інтелектуального навчання на уроках біології та основ здоров’я.
Хабел К. М. - Потенціал гурткової роботи у розвитку інтелектуальних здібностей здобувачів початкової освіти.
Десятник К. В., Ткачук Т. С. - Формування комунікативних навичкок молодших школярів засобами гри у контексті духовно-морального розвитку особистості.
Вороніна С. О. - Вагомість курсу «народознавство» для духовно-інтелектуального розвитку особистості майбутнього педагога.
Беценко Т. П. - Організація позаурочної діяльності з формування патріотичних почуттів у дітей молодшого шкільного віку.
Бугай Ю. С., Павленко Ю. Г. - Інтелектуальний потенціал використання ігрових технологій у новій українській школі.
Ільїна О. О., Линник І. В. - Природничо-наукова освіта дітей старшого дошкільного віку засобами інформаційних технологій.
Андреєва Т. Т., Дзюбенко О. В., Пшава (Бицюк) Т. А. - Духовно-інтелектуальне навчання на уроках новогрецької мови у початковій школі.
Зіньковська В. С. - Ритміка як метод залучення початкових класів на уроках мистецтва.
Панасенко Ю. А. - Алгоритм взаємодії педагогів і студентів-медиків.
Терещенко А. А., Ковтун О. В., Дьячкова З. Е.
Розділ ІІІ. Психологічні та акмеологічні питання духовно-інтелектуального виховання і навчання
- Психологічні виміри духовно-інтелектуального становлення особистості в контексті еґалітарної парадигми.
Кікінежді О. М., Василькевич Я. З. - Психолого-педагогічні аспекти розвитку духовності майбутнього вчителя початкової школи.
Макарчук В. В. - Психологічний підхід до проблеми духовно-інтелектуального навчання молоді в умовах війни в Україні.
Духовний І. О., Мураль В. Я. - Психологічні аспекти педагогічної діяльності в умовах військової агресії проти України.
Феденко Д. О. - Особливості використання моделей і способів надання психологічної допомоги в інтернеті.
Гнатко М. М., Федорів М. Л. - Роль цифровізації соціально-психологічного навчання (АСПН) у психологічному консультуванні.
Колос В. О., Савчак Т. М. - Інклюзивна освіта та толерантність: шлях до формування суспільства рівних можливостей.
Боровисюк Т. В., Фаін А. В. - Формування емоційного інтелекту українських мігрантів в період повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.
Кожем’якіна І. В. - Духовність як ресурс подолання стресу у поліціантів: закордонний досвід вивчення проблеми.
Пономаренко Я. С.
Розділ ІV. Історичні та порівняльні аспекти духовно-інтелектуального виховання і навчання
- Історичний екскурс духовно-інтелектуального виховання та навчання (чоловічі гімназії Києва модерної доби).
Калінін І. М. - Роль недільних шкіл у формуванні національної ідентичності українців.
Ткач О. В. - Духовно-інтелектуальна складова в сучасному іконописі.
Галуйко Р. М. - Духовний спадок України — мистецтво Покуття.
Гуцуляк М. М. - Соціально-економічні та політичні передумови духовно-інтелектуального навчання та виховання в добу просвітництва в Німеччині.
Костенко О. В. - Зросійщення населення на сході та півдні України за часи незалежності як одна глобальних проблем нашої державності.
Свинаренко Н. О. - Отець Зеновій Кисілевський: парох в підпіллі, сподвижник та сповідник.
Гуцуляк І. Т. - Духовно-інтелектуальне виховання і навчання сиріт: вплив і перспективи в контексті католицької церкви.
Мельничин Б. Л. - Європейський досвід виховання дітей в зеленому середовищі.
Мельник Н. М. - Військово-церковна служба бундесверу.
Стасюк В. В., Дикун В. Г., Кириченко А. В. - Influence of the characteristic features of foreign higher education acquires on the educational process.
Kravchun P. G., Zaikina T. S. - Analysis of skills requirements for graphic design professionals in higher education standards of Ukraine, China and the UK.
Vitchynkina K.
Розділ V. Практика духовно-інтелектуального виховання і навчання
- Утвердження євроінтеграційного досвіду: синергія цінностей освіти, культури й духовності. Супрун Д. М.
- Аксіологічний компонент правової предметної компетентності: сутність та відображення у державних вимогах до результатів навчання.
Рябовол Л. Т. - Вплив педагогічної практики на професійне становлення майбутнього вчителя.
Прищепов М. М. - Роль і можливості кооперативної культури у практиці духовно-інтелектуального виховання і навчання.
Бушнов В. В., Кривич А. І., Синьов О. С. - Медіаграмотність як засіб духовно-інтелектуального розвитку учнів.
Березіна І. В. - Використання гейміфікації під час підготовки майбутніх вчителів початкових класів.
Кушнір А. О. - Духовно-інтелектуальне виховання дошкільників через провідну діяльність — гру.
Булейко О. М. - Реалізація принципів духовно-інтелектуального розвитку на уроках української літератури в базовій та старшій школі.
Стьопкіна Л. Д. - Програма формування моральних цінностей здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.
Пахомов І. В., Супрун М. О. - Виховання духовних і національних цінностей учнів базової школи.
Ночовна Н. В., Манюненко В. П., Кухарчук О. П. - Навчальна дисципліна «художня культура в середній школі» як складова естетичного формування майбутніх вчителів історії: погляд викладача.
Сморжевська О. О. - Особливості духовно-інтелектуального виховання та навчання у сім’ях дітей з відхиленнями розвитку.
Керцман О. О. - Шляхи оптимізації духовно-інтелектуального виховання та навчання студентів при викладанні медичної біології.
Ковальчук Л. Є., Швець Л. С., Телюк П. М., Дрогомирецька З. І. - Використання LMS Moodle в процесі підготовки майбутніх морських фахівців: інтелектуальний аспект.
Дягилева О. С., Юрженко А. Ю., Пазяк А. С. - Бізікуб як наочно-розвивальний посібник для духовно-інтелектуального виховання дітей раннього віку.
Дідик О. В. - Інноваційний підхід до проблеми духовно-інтелектуального розвитку учнів в умовах НУШ.
Золотухіна С. Т., Бондаренко Д. Р. - Роль концертмейстера в практичній підготовці майбутніх вчителів музичного мистецтва Китайської народної республіки.
Беземчук Л. В., Го Лухуа - Роль економічної освіти у розвитку малого бізнесу України.
Ахновська І. О., Олексюк М. Р.
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ
МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Міжнародний періодичний збірник наукових праць
за загальною редакцією В. П. Бабича, Ю. Д. Бойчука, Л. С. Рибалко, О. М. Хвостиченка
Випуск 4 — 2022
Духовно-інтелектуальне виховання і навчання молоді в ХХІ столітті : міжнар. період. зб. наук. пр. / за заг. ред. В. П. Бабича, Ю. Д. Бойчука, Л. С. Рибалко, О. М. Хвостиченка. Харків : ВННОТ, 2022. Вип. 4. 904 с. ISSN 2708-4809
У збірнику розглянуто ціннісні орієнтири духовно-інтелектуального виховання, розвиток духовно-інтелектуальних якостей особистості в умовах співробітництва та інклюзії. Розкрито особистісні та соціальні детермінанти духовно-інтелектуального виховання та навчання у системі безперервної освіти. Проаналізовано історичні та порівняльні аспекти в теорії та практиці духовно-інтелектуального виховання та навчання. Наголошено на практичній значущості розвитку духовно-інтелектуального потенціалу суб’єктів освітнього процесу.
Розраховано на вчених, педагогів, методистів, управлінців, здобувачів різного рівня вищої освіти, здобувачів загальної середньої освіти, громадську спільноту, батьків.
Подивитись зміст Збірника та ознайомитись з його статтями можна в книзі, або знайти автора, назву статті в таблиці нижче та відкрити конкретну статтю. Зміст Збірника — на початку книги, алфавітний перелік авторів з посіланням на їх матеріали — на прикінці.
Подивиться Збірник в цілому:
Перелік статей з посиланнями на їх тексти:
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ
МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Міжнародний періодичний збірник наукових праць
за загальною редакцією проф. В. П. Бабича, проф. Л. С. Рибалко, проф. Штефан Л. А.
Випуск 3 — 2021
Духовно-інтелектуальне виховання і навчання молоді в ХХІ столітті : міжнародний періодичний збірник наукових праць / за заг. ред. проф. В. П. Бабича, проф. Л. С. Рибалко, проф. Л. А. Штефан. Харків: Вид. ВННОТ. Вип. 3. 2021. 452 с. ISSN 2708-4809
У збірнику розглянуто ціннісні орієнтири духовно-інтелектуального виховання, розвиток духовно-інтелектуальних якостей особистості в умовах співробітництва та інклюзії. Розкрито особистісні та соціальні детермінанти духовно-інтелектуального виховання та навчання у системі безперервної освіти. Проаналізовано історичні та порівняльні аспекти в теорії та практиці духовно-інтелектуального виховання та навчання. Наголошено на практичній значущості розвитку духовно-інтелектуального потенціалу суб’єктів освітнього процесу.
Розраховано на вчених, педагогів, методистів, управлінців, здобувачів різного рівня вищої освіти, здобувачів загальної середньої освіти, громадську спільноту, батьків.
Продовження (розділи 2 й 3):
Перелік статей з посиланнями на їх тексти:
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ
МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Міжнародний збірник статей
за загальною редакцією проф. В. П. Бабича
Випуск 2 — 2020
Духовно-інтелектуальне виховання і навчання молоді в ХХІ столітті : міжнародний збірник статей / за заг. ред. проф. В. П. Бабича. Харків: Вид. ВННОТ. Вип. 2. 2020. 116 с. ISSN: 2708-4809
У збірнику розглянуто філософсько-онтологічні та концептуально-методологічні засади духовно-інтелектуального виховання та навчання молоді у XXI столітті. Подано Концепцію духовно-інтелектуального виховання та навчання молоді «ДИВО-21» (третя редакція) Всесвітнього наукового ноосферно-онтологічного суспільства.
Висвітлено питання духовно-інтелектуального виховання та навчання молоді в історичному, педагогічному, психологічному аспектах. Наголошено на практичній значущості розвитку духовно-інтелектуального потенціалу суб’єктів освітнього процесу.
Розраховано на науковців, педагогів, претендентів на вищу освіту, методистів, управлінців, громадську спільноту, батьків учнівської молоді.
Відкрити файл пдф і читати повний текст тут: Збірник ДИВО-2020
Перелік матеріалів Збірника з посыланнями на тексти статей
ДУХОВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ
МОЛОДІ В ХХІ СТОЛІТТІ
Міжнародний збірник статей
за загальною редакцією проф. В. П. Бабича, проф. Л. С. Рибалко
Випуск 1 — 2019
Духовно-інтелектуальне виховання і навчання молоді в ХХІ столітті : міжнародний збірник статей / за заг. ред. проф. В. П. Бабича, проф. Л. С. Рибалко. Харків: Вид. ВННОТ, 2019. 470 с. ISSN: 2708-4809
У збірнику розглянуто філософсько-онтологічні та концептуально-методологічні засади духовно-інтелектуального виховання і навчання молоді в ХХІ столітті. Представлено матеріали до проекту Концепції духовно-інтелектуального вихованні і навчання молоді «ДИВО-21» Всесвітнього наукового но-
осферно-онтологічного товариства.
Висвітлено питання духовно-інтелектуального виховання і навчання молоді в історичному, педагогічному, психологічному аспектах. Акцентовано на практичній значущості розвитку духовно-інтелектуального потенціалу суб’єктів освітнього процесу.
Розраховано на науковців, педагогів, здобувачів вищої освіти, методистів, управлінців, громадську спільноту, батьків.
Відкрити файл пдф і почитати полний текст тут: Збірник ДИВО-2019
Зміст збірника з посиланнями на сторінки статей
У збірник надається цілісний матеріал наукового змісту, що містить оригінальні дослідження автора або оглядові статті, що відповідають заявленій проблематиці конференції.
Мови матеріалів — українська, англійська, німецька (можливі і інші).
Обсяг статті – 5-10 сторінок формату А4, шрифт – Times New Roman, кегль – 12; міжрядковий інтервал – 1,0; поля: ліве – 20 мм, решта – по 10 мм; вирівнювання – по ширині. У центрі рядка вказується назва статті, ім’я, по батькові та прізвище автора (співавторів), назва установи та коротка анотація англійською та мовою оригіналу статті. Ілюстрації мають бути чіткими, без дрібних написів як у тексті, і додані окремими файлами у форматі jpg. Посилання на використані джерела – у квадратних дужках [3, с. 7]. Список використаних джерел “Література” оформляється стилем APA.
Файли статей повинні містити прізвище автора (або одного із співавторів), а файли ілюстрацій після прізвища – номер: «… = рис-1».
Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат та посилань, а також за дотримання вимог наукової сумлінності. Якщо стаття не відповідає тематиці конференції, буде відхилена.
Статті до Збірника приймаються в електронному вигляді на адресу редколегії до 10 жовтня: syshan4@gmail.com.
Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:
+38-050-304-30-33 + Viber (Олександр Миколайович Хвостиченко).
Шановні автори!
Ваші статті будуть прийняті редактором і протягом семи днів ви отримаєте сповіщення про це.
Якщо Ваша стаття не відповідає формальним ознакам (тематиці збірника або технічним вимогам до оформлення), Вам також буде про це повідомлено не пізніше 7 днів з моменту надходження Ваших матеріалів до редакції.
Усі статті, що публікуються у збірнику, проходять двоетапну експертну оцінку:
1-й етап: Публічне обговорення наукових результатів Авторів на засіданнях редакційної колегії.
2-й етап: Роботи, що отримали на 1-му етапі позитивну оцінку та рекомендацію до видання в науковому журналі, проходять двостороннє сліпе (анонімне) рецензування. Рецензенту не розкриваються особисті дані автора(ів), а автору(ам) не розкриваються особисті дані рецензента.
Головний редактор (заступник головного редактора) визначає для статті, що надійшла на опублікування, рецензента зі складу експертної ради або редакційної колегії. За потреби залучаються додаткові зовнішні спеціалісти.
Усі рецензенти – відомі фахівці з достатнім досвідом у своїй науковій галузі.
Після експертної оцінки наукової статті рецензент може:
– Рекомендувати статтю до опублікування;
– рекомендувати статтю до публікації після доопрацювання її автором з урахуванням висловлених зауважень та побажань;
– Не рекомендувати статтю до публікації.
Якщо рецензент рекомендує статтю до публікації після її доопрацювання з урахуванням зауважень, або не рекомендує статтю до публікації, у рецензії вказується причина такого рішення.
Для впорядкування та стандартизації процесів рецензування Редакційною колегією розроблено та затверджено:
– посібник з проведення експертної оцінки;
– форма рецензії.
Наукові статті можуть надсилатися на додаткове рецензування. Причинами для повторного рецензування можуть бути:
– заявлена експертом недостатня кваліфікація у питаннях, що розглядаються у науковій статті;
– недостатньо високий рівень первинного експертного висновку;
– гостра дискусійність положень, висловлених науковій статті.
Оформлену рецензію рецензент надсилає до редакції електронною поштою у вигляді скан-копії.
У разі відмови на видання статті авторам надсилається мотивована відмова з копіями рецензій (безіменних, щоб не розкривати дані про рецензент).
За позитивних рецензій редакційна колегія приймає рішення про допуск Вашої статті до розміщення в Збірнику.
Ваша стаття надійде до технічного редактора на підготовку до видання.
Після видання збірника Ви отримаєте посилання на сайт Збірника із зазначенням сторінок вашої статті.
За Вашим бажанням Вам буде надіслано статтю у форматі пдф у тому вигляді, в якому статтю розміщено у Збірнику, або ви можете її завантажити самостійно зі сторінки Збірника.